Aktuality

BĚH PRO HOSPIC 2021

Pro všechny, kteří jste se loni těšili na běh pro hospic, který jsme byli nuceni z důvodu pandemie Covid-19 zrušit, máme dobré zprávy. Termín konání pro letošní rok se nám podařilo zajistit na 25. čarvna. Věříme, že tou dobou nás nebudou limitovat žádná opatření a potkáme se s vámi na čerstvém vzduchu, při aktivním pohybu pro dobrou věc. Těšíme se na vás. O dalších podrobnostech vás budeme průběžně informovaz zde na webu i na našem facebooku. Registrace, které máte z loňského roku zůstávají v platnosti!

POZVÁNÍ KE SPOLEČNÉ MODLITBĚ

 

Věříte v sílu modlitby?
 
Rádi bychom Vás přizvali ke společné modlitbě za Boží požehnání pro rozvoj našeho hospice a za schopnost doprovázet naše pacienty s láskou a důvěrou v Pána, do jehož náruče je odevzdáváme.
Kdy?… Každou neděli v 19:30, budete-li mít právě čas.
Kde?… Tam, kde právě jste 😊. Doma, v práci, v autě, v přírodě, zkrátka kdekoli…
 
Jeden Otčenáš, jeden Zdrávas a kdo chce, může přidat modlitbu ke sv. Josefu Moscatim, patronu hospiců:
 
Sláva Otci i Synu i Duchu Svatému…
Všemohoucí Bože, Ty víš, co naše hospice potřebují. Na přímluvu Panny Marie a sv. Josefa Moscatiho, lékaře a patrona hospiců, Tě prosíme, abys jim dal vše potřebné ke službě. Zahrň hospice svým požehnáním, ať jsou pro umírající bezpečným přístavem, v němž se setkají s Láskou, a pro pečující jistou cestou k Tobě. Odměň životem věčným i jejich dobrovolníky a dobrodince.
 Amen
Benefiční koncert Hradišťanu s Moravskou filharmonií Olomouc pod vedením pana Stanislava Vavřínka ve prospěch Domácího hospice Antonínek, který se měl uskutečnit 2.3.2021 od 19:00 je zrušen.

K tomuto rozhodnutí přistoupila Charita Uherské Hradiště po domluvě s vystupujícími i ostatními partnery vzhledem ke stále neutěšené epidemiologické situaci v souvislosti s nákazou Covid – 19 a v souladu s vládními opatřeními.
Zakoupené vstupenky budou refundovány následujícím způsobem:
Vstupenky zakoupené on-line přes portál Ticketstream.cz převodem na účet kupujícího, o zrušení koncertu bude informovat Ticketstream.cz elektronickou formou všechny, kteří si takto vstupenku na koncert zakoupili. Více informací o vrácení vstupenek zakoupených v síti Ticketstream naleznete zde: https://www.ticketstream.cz/refundation

 
Vstupné za vstupenky zakoupené fyzicky bude možno vrátit jen na předprodejních místech, kde byly vstupenky zakoupeny proti jejich vrácení, do 2.6.2021. O možnostech otevření prodejních míst se předem informujte (vzhledem k vládním nařízením mohou být ještě uzavřena), ICM Hluk: tel.: 724 068 767, paní Dita Mrázková, MIC Uherské Hradiště: tel.: 605 203 053, paní Hana Patková.
Charita Uherské Hradiště předem děkuje všem, kdo se vzdávají vrácení vstupného ve prospěch Domácího hospice Antonínek Charity Uherské Hradiště.
 

Radek Nohál

Domácí hospic Antonínek

MOBILNÍ ULTRAZVUKOVÁ SONDA

Díky Vaší štědrosti a velké pomoci europoslance a místopředsedy KDU-ČSL Tomáše Zdechovského se podařilo vybrat peníze na mobilní ultrazvuk pro potřeby našeho hospice. Je pro nás malinko opožděným, ale o to vzácnějším vánočním dárkem a máme z něj obrovskou radost. Všem, kteří jste se na sbírce podíleli mnohokrát děkujeme.

VÁNOČNÍ MŠE SVATÁ

20.12.2020

Přijměte pozvání k účasti na vánoční mši svaté za Boží pomoc a požehnání pro Domácí hospic Antonínek, která bude sloužena v klášterním kostele Zvěstování Panny Marie v Uherském Hradišti v pátek 25.12. v 10 hodin dopoledne. S ohledem na momentální situaci bude přístupná pouze pro omezený počet účastníků, a proto bude současně přenášena online na FB stránce Domácího Hospice Antonínek.

Automobil pro DHA

NOVÉ PŘÍSTROJE

23.6.2020 

Prostřednictvím grantu Ministerstva zdravotnictví se nám podařilo rozšířit řady specializovaného zdravotnického zařízení, které je v hospicech obecně asi nejvíce využíváno. Jde o nový oxygenátor a přenosný lineární dávkovač. Oba jsou už na cestě tam, kde budou pomáhat…

HOSPIC RUN-ZRUŠENO, HLEDÁME NÁHRADNÍ TERMÍN

Srdečně zveme na sportovně – charitativní akci pro všechny příznivce běhu, radosti z pohybu a samozřejmě našeho hospice. Zveme profesionální běžce, amatéry i rodiny s dětmi. Je to naše „poprvé“, ale věříme, že ne naposledy. První ročník se poběží v Hluku a my se na vás moc a moc těšíme..

 BENEFIČNÍ KONCERT PRO DOMÁCÍ HOSPIC ANTONÍNEK

Milí přátelé, termín benefičního koncertu Hradišťanu s Filharmonií Bohuslava Martinů pod vedením pana Stanislava Vavřínka ve prospěch DHA je vzhledem k vládním nařízením v souvislosti s rozšířením nákazy COVID -19 přeložen na 2.3.2021 19:00 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Po ukončení nouzového stavu bude dále pokračovat i předprodej na dříve určených předprodejních místech.