Aktuality

20.12.2020

Přijměte pozvání k účasti na vánoční mši svaté za Boží pomoc a požehnání pro Domácí hospic Antonínek, která bude sloužena v klášterním kostele Zvěstování Panny Marie v Uherském Hradišti v pátek 25.12. v 10 hodin dopoledne. S ohledem na momentální situaci bude přístupná pouze pro omezený počet účastníků, a proto bude současně přenášena online na FB stránce Domácího Hospice Antonínek.

Automobil pro DHA

23.6.2020 – Nové přístroje

Prostřednictvím grantu Ministerstva zdravotnictví se nám podařilo rozšířit řady specializovaného zdravotnického zařízení, které je v hospicech obecně asi nejvíce využíváno. Jde o nový oxygenátor a přenosný lineární dávkovač. Oba jsou už na cestě tam, kde budou pomáhat…

Hospic run zrušeno, hledáme náhradní termín

Srdečně zveme na sportovně – charitativní akci pro všechny příznivce běhu, radosti z pohybu a samozřejmě našeho hospice. Zveme profesionální běžce, amatéry i rodiny s dětmi. Je to naše „poprvé“, ale věříme, že ne naposledy. První ročník se poběží v Hluku a my se na vás moc a moc těšíme..

 BENEFIČNÍ KONCERT PRO DOMÁCÍ HOSPIC ANTONÍNEK

Milí přátelé, termín benefičního koncertu Hradišťanu s Filharmonií Bohuslava Martinů pod vedením pana Stanislava Vavřínka ve prospěch DHA je vzhledem k vládním nařízením v souvislosti s rozšířením nákazy COVID -19 přeložen na 2.3.2021 19:00 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Po ukončení nouzového stavu bude dále pokračovat i předprodej na dříve určených předprodejních místech.